Працівників одного з підприємств Тернопільської області звільнили за антиукраїнські висловлювання

фото Радіо Свобода

Представники Головного управління Нацполіції в Тернопільській області повідомили, що 15 серпня від одного з місцевих жителів надійшло повідомлення, що група з декількох чоловіків розпиває алкогольні напої в громадському місці й при цьому допускає неприйнятні висловлювання на адресу українців та державної мови. Відзначається, що порушниками виявилися четверо чоловіків, які приїхали в Бучачі на заробітки з Харкова.

Очевидець зазначив, що викликав поліцію після того, як почув коментар одного з харків’ян з приводу історії з продавчинею, яка відмовилася обслуговувати його російською мовою. Зокрема, за словами очевидця, чоловік сказав, що розстріляв би продавчиню за це з автомата.

Співробітники поліції повідомили, що всі четверо чоловіків були притягнуті до відповідальності за розпивання алкогольних напоїв у громадському місці: одному з них винесено попередження, а інших зобов’язали виплатити штраф. Крім того, власник підприємства, де працювали харків’яни, звільнив їх з роботи, аргументуючи своє рішення тим, що не бажає тримати співробітників, які дозволяють собі подібні висловлювання на адресу українців та української мови.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*