Екс-банкір із США витратив тисячі доларів, щоб стати безстатевим рептоідом

Екс-банкір зі Сполучених Штатів Америки Річард Ернандес переніс понад 20-ти процедур по зміні свого тіла. Так, Ернандес прагнув до того, щоб стати міфічною істотою – Тиаматом, яка частково людина, а частково – змія.

Екс-банкіру в ході операцій розщепили мову, вставили рогівки, видозмінили форму носа, відрізали вуха та провели кастрацію. Завершити модифікацію тіла Ернандес планує до 2025 року. При цьому, на даний момент всі операції обійшлися йому в 75 тисяч доларів.

Також банкір розповів й про важке дитинство. Його батьки залишили трьох дітей в лісі, недалеко від ферми бабусі та дідусі. Ернандес ріс на фермі, але життя там він вважав тортурами. Так дідусь, не любив батька екс-банкіра та ображав хлопчика. Вже в 11 років Ернандес зрозумів, що він народився жінкою в чоловічому тілі.

Після того, як Ернандес пропрацював 15 років в JP Morgan Chase, він отримав посаду віце-президента, однак в той же період у нього діагностували ВІЛ. Думаючи, що жити йому залишилося недовго, екс-банкір почав міняти своє тіло. В ході трансформації, він повністю вилікувався від небезпечної хвороби.

Сам Ернандес хотів зруйнувати гендерні стереотипи та змусити людей відмовитися від бінарного сприйняття світу. До того ж він хоче довести, що змінені люди є розумними та освіченими.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*