На україно-румунському кордоні прикордонники затримали авто, застосувавши зброю

фото: dpsu.gov.ua

У Держприкордонслужбі України інформують, що в ніч на 18.08.19. прикордонники, які проходять службу в Чернівецькій області, застосовуючи вогнепальну зброю, зупинили транспортний засіб. Як стало відомо, даний автомобіль зробив спробу незаконного перетину державного кордону України з Румунією. В результаті події поранення отримала одна людина.

У службі повідомили, що увагу прикордонників привернула машина, яка рухалася на великій швидкості до службовців імовірно з населеного пункту Шепіт. Коли співробітники відомства зажадали, щоб автомобіль зупинив рух, водій транспортного засобу став рухатися далі.

У зв’язку з цим, співробітники прикордонної служби в якості попередження здійснили низку пострілів вгору, але автомобіль продовжив рухи. Тоді прикордонники прийняли рішення відкрити вогонь по колесах транспортного засобу.

Коли машина була зупинена, прикордонники відкрили двері в салон авто та побачили водія, а також пораненого чоловіка на пасажирському сидінні. Потерпілого доставили до найближчого медичного закладу.

Співробітники ДПС повідомили про інцидент в Національну поліцію та військову прокуратуру. На даний момент розслідування триває.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*