Український посол підбив невтішний підсумок 28 років існування незалежної України

фото: Дмитро Кулеба

Посол України в Раді Європи Дмитро Кулеба заявив, що в результаті відсутності сформованої системи ефективного державного, соціально-політичного та економічного управління, Україна все менше за своїми ознаками нагадує державу. За словами посла, зменшення території держави й стрімке скорочення населення має стати сигналом про існуючі проблеми для нинішнього керівництва країни.

Кулеба зазначив, що за всі 28 років незалежності Україна так і не змогла визначитися з тією моделлю управління, яка лягла б в основу розвитку держави та суспільства. Замість цього кожен раз нова влада намагалася просунути власні інтереси та погляди, попутно звинувачуючи попередників в розвалі держави. На думку Кулеби, той факт, що за відносно невеликий термін існування незалежної України в країні встигли відбутися війна, кілька революцій, а також численні радикальні реформи, які дестабілізували державу, свідчить про наявність серйозних проблем.

За словами Кулеби, Україна втрачає ознаки держави, перш за все, такі як територія та населення. Частина території разом з населенням була віднята іншою державою. Друга чимало важлива проблема це міграція, яка також позначається на чисельності населення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*