У Молдові застрелився підприємець Лункашу, який був близьким другом Плахотнюка

фото: Народна Правда

Молдавський інформаційний портал «Noi.md» інформує про те, що людина, яка входила в оточення колишнього голови Демократичної партії Молдови Володимира Плахотнюка, підприємець Юрій Лункашу наклав на себе руки у другій половині дня 17 серпня через постріл у голову.

Згідно з інформацією правоохоронних органів, о 20:07 до чергової частини повідомили про те, що на трасі R-6 лежить людина з раною вогнепального характеру в області голови. Особа, яка зателефонувала у поліцію, повідомила, що бізнесмен, внаслідок пострілу у голову, помер на місці.

У повідомленні Поліції йдеться про те, що у ході допиту Борис Бабин, який подзвонив у Службу термінового виклику, повідомив, що він працює водієм у бізнесмена. Близько 7 години вечора Лункашу подзвонив Бабину та викликав його до себе додому, оскільки він захотів покататися та подихати свіжим повітрям. Після цього водій приїхав на службовому автомобілі до будинку начальника, де він сів в авто, та вони поїхали у бік траси R-6. У ході поїздки Юрій Лункашу попросив зупинитися у полі. Бізнесмен написав записку з вмістом, який свідчить про те, що він придбав білий «будиночок» два роки тому, а також, що він був інвестором. Далі Лункашу вийшов з автомобіля та вистрілив з пістолета «Astra No 85034» собі в область голови, внаслідок чого помер. Причина скоєння суїциду на даний момент невідома.

Відзначається, що у Держреєстрі зброї бізнесмен значиться власником 6 од. вогнепальної зброї.

Відповідно до слів джерел, які побажали залишитися анонімними, Юрій Лункашу входить до найближчого оточення олігарха Володимира Плахотнюка.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*