Відео з Евромайдана стало лейблом для серіалу США про бунт тварин

www.pinterest.com.au

Український політолог Віктор Уколов повідомив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що у серіалі під назвою «Звіринець» американського виробництва на заставці до кожної серії демонструються кадри подій, що сталися на Майдані у столиці України.

За словами політолога, на заставці серіалу «Звіринець», яка показується на початку кожної серії, демонструються кадри нашого «Євромайдану», де загинуло багато людей. Уколов зазначив, що через використання на кадрах українського державного прапора Міністерство закордонних справ України має відреагувати на це.

Експерт вважає, що правильним є звернення у судові органи з метою притягнення до відповідальності авторів серіалу, які повинні будуть відшкодувати моральну шкоду з семизначною сумою жителям України.

www.pinterest.com.au

Згідно з інформацією, датою випуску серіалу під назвою «Звіринець» є червень 2015 року. В його основу покладено однойменний роман 2012 року Джеймса Паттерсона та Майкла Ледвіджа. Відповідно до сюжету, у світі почали відбуватися загадкові серії жорстоких нападів тварин на людей. Джексон Оз, який є біологом, має намір з’ясувати причину загадкових подій до того моменту, як пандемія вийде з-під контролю. У цей час поведінка тварин стає все більш скоординованою, лютою, а також витонченою. Тому вчений повинен визначити еволюційні зміни загадкового вірусу, який ставить під загрозу нормальне існування людства.

Уколов повідомив, що кадри з Майдану з’явилися лише у заставці третього сезону

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*