Вакарчук зі своїми депутатами влаштували свій стратегічний “Трускавець” під Києвом

News.liga.net

Прес-секретар політсили «Голос» Ярема Дух повідомив про те, що партія проводить «стратегічну сесію» під Києвом для своїх новообраних депутатів та представників апарату.

За словами прес-секретаря, основною метою зібрання є вироблення стратегії у Верховній Раді України, у тому числі перших кроків від представників політичної сили «Голос».

Відзначається, що у сесії беруть участь близько 30 осіб.

Ярема дух повідомив, що дана зустріч для партії є історичною, оскільки майбутні парламентарі зустрілися з метою визначення пріоритетних завдань на довгу та коротку перспективу.

News.liga.net

Спікер партії зазначив, що дані про вартість заходу йому недоступні. Однак, згідно з інформацією, частина була профінансована з коштів політпартії, а інша частина оплачена за допомогою програми «USAID». Прес-секретар розповів, що на сесії присутні представники власного «партійного університету», у число яких входив голова партії Святослав Вакарчук, керівник виборчої кампанії «Голосу» Юлія Клименко, а також політдиректор Ярослав Юрчишин.

Представник «Голосу» описав цей захід як стратегічну сесію, а не навчання, у ході якої були напрацьовані механізми роботи у Верховній Раді та інші речі прикладного характеру.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*