ЗМІ України стали “помийною ямою”, – радник Януковича

Ru.tsn.ua

Екс-заступник керівника Адміністрації голови держави за часів правління колишнього президента України Віктора Януковича Андрій Портнов у своєму профілі в соціальній мережі «Телеграм» заявив, що «Радіо Свобода», а також такі інформаційні агентства як «Новий час» та «Громадське» є помийною ямою.

Політик поцікавився в інших користувачів, чи можуть вони знайти відмінності між зазначеними інформаційними ресурсами, які переписують всі один в одного. Також він зазначив, що дані агентства слід ввічливо попросити розповісти про структуру власності та про джерела фінансування.

Також відзначимо, що раніше новообраний парламентарій від «Слуги народу» Максим Бужанський у своєму профілі в соціальній мережі «Телеграм» назвав кореспондентку інформаційного агентства «Новий час» Ольга Духніч тупою вівцею.

Ru.tsn.ua

Підкреслимо, що раніше Ольга Духнич в інтерв’ю з керівником партії «Слуга народу» Дмитром Разумковим, яке опублікували у виданні «Новий час» назвала Бужанського «ностальгуючим за Радянським Союзом та часами Януковича».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*