Посади в майбутньому Кабінеті міністрів України розподілені приблизно на 70%

nv.ua

Давид Арахамія, який, за версією ЗМІ є потенційним керівником фракції «Слуга народу» у Верховній Раді, повідомив, що в команді президента на 70% визначилися з потенційними претендентами на посади міністрів в уряді.

Він розповів, що на даний момент процес підбору кандидатів триває. Для того, щоб виконати обіцянку голови держави Володимира Зеленського та сформувати Кабінет міністрів протягом двох днів, необхідно проводити підготовку протягом декількох тижнів.

На думку Арахамія, на даний момент готовність по підбору кандидатів на міністерські крісла становить 70%. Так, на одну посаду в Кабінеті міністрів претендує 3-4 людини, хто з них займе крісло міністра вирішить нове скликання Верховної Ради.

Представник партії зазначив, що ситуація, коли є 2 хороших кандидатів на посаду міністра, цілком нормальна. Так, один з них зможе очолити відомство, а другий стати його заступником. Арахамія звернув увагу на те, що нова влада орієнтується на технократичне правління. При цьому, мова йде про професіоналів, а не про політичний процес.

nv.ua

Також Арахамія заявив, що на першому засіданні парламенту 9-го скликання представники партії «Слуга народу» хочуть всіх здивувати роботою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*