Київ — це краще ніж Париж і Лондон, – Forbes

www.nastol.com.ua

Автор електронного видання «Forbes» Рана Гуд у своїй статті порадила туристам з усього світу відвідати столицю України замість популярних міст Європи.

За словами автора статті, Києву властива розкішна архітектура, прекрасні церкви, чарівні вулиці, які вимощені бруківкою, галасливі ринки, а також невелика кількість туристів.

Відповідно до статистичних даних, які наводить Рана Гуд, Київ у 2018 році відвідало близько 1,6 млн туристів, а Париж – 82 млн.

Автор відзначила велику кількість соборів та культових споруд, які володіють дивовижної краси зеленими та синіми куполами. Автор також акцентує свою увагу на знаковому релігійному місці — Києво-Печерській лаврі.

Також, на думку Рани Гуд, столиця України є ідеальним місцем для смачних та ситних перекусів. Зі страв вона радить спробувати борщ, голубці, український суп та грузинські хінкалі. З десертів автор рекомендує торт під назвою «Наполеон».

www.nastol.com.ua

Дівчина пише, що Київ зазвичай є воротами перед поїздкою у Зону відчуження. Місто під назвою Прип’ять, яке колись було гучним, знаходиться недалеко від зруйнованої Чорнобильської атомної електростанції — нині занедбане. При відвідуванні міста туристам відкривається можливість побачити будівлі, що руйнуються, порожні супермаркети, а також моторошні кімнати дитсадка. Сам тур у Зону відчуження, за словами автора, займає близько 12 годин.

Рана Гуд написала, що Київ, швидше за все, не стоїть на вершині європейського туристичного списку мандрівників, проте його переваги повинні підняти місто на перше місце списку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*