Українські військові отримають по $40-80 премії до Дня Незалежності

timeforaction.in.ua

До свята Дня Незалежності військовослужбовці, включаючи курсантів і строковиків, отримають разову преміальну грошову виплату.

Про це заявив голова оборонного відомства Степан Полторак, який підписав відповідний наказ, оголосивши про нього на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Як пояснив міністр, курсанти та військовослужбовці строкової служби отримають під 1 тисячі гривень, захисники країни в зоні ООС і ті, хто ніс там службу в поточному році — по дві тисячі гривень.

Також Кабінет міністрів підготував грошову допомогу для сімей загиблих при відбитті агресії захисників країни, а також поранених бійців. Про це повідомив офіційний урядовий сайт. Також фінансова допомога до Дня Незалежності буде отримана представниками окремих категорій соціально незахищених українців.

timeforaction.in.ua

Нагадаємо, що голова держави раніше оголосив про своє рішення не проводити військовий парад 24 серпня. Гроші, виділені на нього, будуть спрямовані на виплати військовослужбовцям. Замість традиційного параду буде проведена Хода Гідності. Ініціатива президента викликала дискусії в суспільстві та серед політиків. Спікер парламенту 8-го скликання Андрій Парубій закликав вийти на парад всупереч президентському рішенню.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*