Чергове висловлювання Трампа викликало невдоволення в уряді Чорногорії

фото: sodrugestvo.info

Недавнє висловлювання президента США з приводу того, що «маленькі» держави-члени НАТО не потребують захисту з боку Альянсу, викликало невдоволення в уряді Чорногорії.

У Чорногорії відзначили, що розмір території не є критерієм того, яка держава краще, а яка – гірше. Уряд Чорногорії зробив акцент на тому, що їх держава забезпечує не тільки внутрішній порядок і стабільність, а й підтримує мир за межами країни. У своїй відповіді Трампу, він нагадав про те, що спільними зусиллями солдатів Чорногорії і США було забезпечено стабільність в Афганістані. Крім того, саме Чорногорія виявилася тією країною, де під час розпаду Югославії не почалися військові дії.

В уряді Чорногорії заявили, що в сучасному світі головну роль грає не площа держави, а те, наскільки в неї забезпечуються права і свободи громадян. Влада також зазначила той факт, що протягом тривалого часу Чорногорії вдається підтримувати дружні відносини з усіма державами. Однак, уряд заявив про готовність захищати свої національні інтереси, якщо того потребує ситуація.

Незважаючи на виниклі суперечності, уряд Чорногорії підкреслив важливість співпраці з США, так як обидві держави є членами НАТО і партнерство для них в пріоритеті.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*