Викрив корупціонера — отримай 10% від суми

legalans.com

У прес-службі президента України повідомили, що відповідно до передвиборчих зобов’язань Володимира Зеленського найближчим часом будуть підготовлені законопроекти, спрямовані на удосконалення механізмів повідомлення про правопорушення, пов’язані з корупцією. Відзначається, що всім людям, які нададуть інформацію про масштабні корупційні схеми, передбачається видача матеріального заохочення у вигляді 10% від розміру хабаря або від суми відшкодованих збитків.

В обговоренні змісту нових законопроектів брали участь представники Офісу Президента, міжнародні експерти, а також члени громадських організацій. Відзначається, що перед експертами стоїть завдання детального опрацювання механізмів повідомлення про корупційні правопорушення, захисту осіб, які надають відповідну інформацію, а також стимулювання громадськості до боротьби з корупцією на всіх рівнях.

legalans.com

В Офісі Президента повідомили, що при розробці законопроектів головний акцент робиться на інформатора, тобто на безпеці людини, її сім’ї та близьких. Не виключається ймовірність того, що людину, яка докладе про корупційні схеми, можуть переслідувати або навіть погрожувати фізичною розправою, тому перед державою стоїть завдання забезпечення максимальної безпеки та конфіденційності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*