Гендиректор медіахолдингу «1 + 1 media» Олександр Ткаченко готується стати мером Києва?

arhivach.ng

Генеральний директор «1+1 media» Олександр Ткаченко повідомив, що більше не є керівником холдингу. Крім того, Ткаченко продав свою частку в медіахолдингу в розмірі 5%, а також весь інший бізнес і тепер може сміливо претендувати на посаду голови Київської міської держадміністрації, про що раніше не раз говорилося в ЗМІ.

Ткаченко заявив, що оскільки вже зареєстрований народним депутатом України від партії «Слуга народу», зайняття посади гендиректора «1+1 media» більше не представляється можливим. За словами Ткаченка, свою частку в медіахолдингу «1+1 media» він продав інвестиційній компанії, при цьому який саме не вказав. Ткаченко також не став присвячувати журналістів в деталі того, кому він передав управління іншим своїм бізнесом.

arhivach.ng

При цьому Ткаченко підкреслив, що його прикладом мають намір піти й інші журналісти, які володіють частками в медіахолдингу, але вже зареєстровані як народні депутати. Ткаченко повідомив, що у зв’язку з його звільненням, управлінням «1+1 media» займатиметься правління, куди увійдуть шість осіб.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*