Монстрів на зразок «Нафтогаз України» і «Укрзалізниця» потрібно розчленувати і ліквідувати

bessarabia.in.ua

Позаштатний радник президента України Володимира Зеленського Олег Устенко заявив, що головною перешкодою на шляху до розвитку української економіки є діяльність держкомпаній-монополістів. За словами Устенка, для розвитку і модернізації, особливо коли мова заходить про економіку, як ніколи важлива конкуренція, яка неможлива в умовах існування таких великих монополістів як НАК «Нафтогаз», «Укрзалізниця» та «Укрспирт».

На думку Устенка, великі державні компанії повинні бути розділені й частково приватизовані. Завдяки цьому вдасться відкрити дорогу іншим компаніям, які здатні запропонувати нові ідеї, нові проекти та інструменти, а також удосконалювати свою роботу в умовах конкуренції.

bessarabia.in.ua

Устенко зазначив, що, попри негативні відгуки з приводу можливості приватизації найбільших монополістів, дана ідея все ж має свої позитивні сторони. Перш за все, це дозволить запобігти вимиванню державного ресурсу. Так, наприклад, Устенко пропонує розділити «Укрзалізницю» й частково її приватизувати, залишивши у володінні держави тільки стратегічно важливі компоненти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*