В Україні оголошено підвищену радіаційну небезпеку

www.dreamstime.com

Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій України у профілі у соціальній мережі «Фейсбук» повідомила про те, що радіометричну мережу Гідрометеорологічної служби України введено у режим підвищеної готовності після інциденту в акваторії Білого моря.

Також наголошується, що результати вимірювань вказують на те, що радіаційний фон у нашій державі не змінився внаслідок інциденту, що стався у водах Білого моря недалеко від села Ньонокса в Архангельській області під час випробувань ракети на морській платформі.

Відповідно до тексту повідомлення, до режиму, у процесі якого здійснюються частіші вимірювання, залучені також метеостанції у Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, а після додаткового прогнозування, здійсненого 12 серпня, залучена метеостанція Одеської області.

www.dreamstime.com

Згідно з інформацією ДСНС, повітряні маси, які були забруднені радіацією, імовірно могли досягти простору нашої держави у період ночі з 11 на 12 серпня, а також поширитися на сході та південному сході України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*