Рушники по 4 тисячі гривень – це турбота про культурну спадщину, – Укрзалізниця

pershij.com.ua

У держпідприємстві «Укрзалізниця» повідомили про те, що вишиванки та рушники, вартість яких склала 4000 грн за одиницю, мали намір використовувати як сувеніри пам’ятного характеру у період свят, а також у процесі різного роду заходів.

В “Укрзалізниці” написали у тексті офіційної відповіді, що вишиті рушники, а також вишиванки — це елемент культурної спадщини України. Також для жителів нашої держави та для іноземців символом України є вишиванки та рушники. З огляду на це, «Укрзалізниця» поставила перед собою мету, спрямовану на збереження українських наццінностей, а також їх розповсюдження у межах нашої держави та у світі. Саме тому було прийнято рішення використовувати вишиті сорочки та рушники як пам’ятні сувеніри у процесі проведення різних офіційних заходів.

pershij.com.ua

У держпідприємстві повідомили, що йдеться саме про професійні та держсвята, а також про ювілеї. Також у листі «Укрзалізниці» зазначається, що вишиванки та рушники мали намір використовувати у процесі проведення прийомів, відкриттів ярмарків, круглих столів та зустрічей делегацій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*