Один член уряду України залишиться в новому Кабміні

1news.zp.ua

Депутат Верховної Ради 9-го скликання, який має стати на чолі фракції «Слуга народу», Давид Арахамія повідомив, що на першому засіданні новообраного парламенту буде безліч новин, також депутати мають намір прийняти велику кількість рішень.

Парламентарій вважає, що журналісти повинні бути готові до того, що 29 числа цього місяця їм доведеться працювати цілодобово. Він запропонував кореспондентам запасатися енергетиками та кавою й приходити в Раду.

Арахамія звернув увагу на те, що саме в цей день стане відоме ім’я нового прем’єра, також буде озвучено велику кількість новин, які ЗМІ, на його думку, не встигатимуть публікувати.

При цьому, деякі члени Кабінету міністрів можуть залишитися й в новому уряді Арахамія повідомив, що він знає ім’я однієї людини який точно залишиться в Кабміні, але назвати його відмовився. Також він додав, що потім цю людину потрібно буде жаліти.

1news.zp.ua

На питання журналістів про те, чи потрібно жаліти голову Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова, новообраний парламентарій відповів негативно.

Варто відзначити, що в. о. голови міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила, що чекає перше засідання нової Ради, де можуть назвати ім’я прем’єра, який потім озвучить склад уряду.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*