У скільки мегадоларів США оцінили Гренландію і за скільки готові купити

pngtree.com

В адміністрації голови Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа розглядалася можливість запропонувати владі Данії виплати за передачу автономії острова Гренландія США на невизначений строк 600 мільйонів доларів. Дані відомості повідомило інформаційне видання «The Washington Post».

Так, джерела газети, які знають про хід переговорного процесу з купівлі американською владою Гренландії, не повідомили протягом якого терміну повинні були відбуватися виплати. При цьому, при розрахунках розміру суми, американці ґрунтувалися на щорічних витратах Данії на утримання автономії.

pngtree.com

Зазначимо, що ще у 2017 році Крістіан Єнсен, який на той момент очолював датський Мінфін, оцінював щорічні витрати на острів в 4 мільярди 300 мільйонів крон. Зазначена сума практично відповідає тій, яку запропонували Сполучені Штати.

Водночас, інформатори видання розповіли, що для того, щоб підштовхнути Данію до укладення даного договору, США розглядали й одноразову виплату великої суми в бюджет Данії. При цьому, на даний момент невідомо про яку суму йшлося.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*