Безсмертному знайшлася заміна

golos.ua

До складу Тристоронньої контактної групи, яка засідає в столиці Республіки Білорусь, з української сторони увійшов Валерій Гребенюк.

Раніше дипломат обіймав посольську посаду в Південно-Африканській Республіці, за сумісництвом представляючи нашу країну ще в трьох країнах африканського континенту. У 2014 році він отримав посаду дипломатичного радника Служби безпеки України, займаючись питаннями міжнародно-правового характеру. Також Гребенюк є представником української сторони в Європейському комітеті з боротьби з тероризмом.

golos.ua

Гребенюк замінив Романа Безсмертного, який був виведений зі складу делегації України в Тристоронній контактній «мінській» групі за указом голови держави. До свого звільнення Безсмертний виступив з ініціативою зупинити переговорний процес у зв’язку із загибеллю чотирьох військовослужбовців на Сході країни. Пізніше Безсмертний зізнався, що про своє звільнення він дізнався з повідомлень засобів масової інформації, уїдливо назвавши такий підхід «стилем роботи» Офісу президента.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*