Порошенко та Вакарчук виявили бажання працювати в одному й тому ж комітеті ВРУ

goneva.net.ua

Петро Порошенко, який очолює політичну партію «Європейська солідарність» та є колишнім головою нашої держави, повідомив про своє бажання взяти участь у роботі комітету Ради з питань зовнішньої політики. Водночас, аналогічне бажання висловив й Святослав Вакарчук, який стоїть на чолі політсили «Голос».

Кандидатури екс-президент нашої країни Петра Порошенка та Святослава Вакарчука в даний комітет подали політичні сили, на чолі яких стоять зазначені лідери. Про це рішення стало відомо в середу.

goneva.net.ua

Підкреслимо, що Комітетом ВРУ, в який прагнуть лідери «ЄС» та «Голосу», можливо буде керувати депутат від політичної сили «Слуга народу» Богдан Яременко. Крім цього, до складу цього комітету увійдуть 10 парламентаріїв, 6 місць займуть нардепи від президентської партії.

Необхідно нагадати, раніше Петро Порошенко, який очолює партію «Європейська солідарність», в ході брифінгу заявив, що його політична сила своїм головним партнером у Верховній Раді вважає політичну партію «Голос». При цьому, можливість співпраці з «Опозиційною платформою» не розглядається.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*