Більшість громадян України підтримують незалежність країни

ednews.net

Згідно з підсумками опитування, проведеного фондом ініціативи імені Ілька Кучеріва та Київським міжнародним інститутом соціології, 89% респондентів підтримують незалежність України й будують оптимістичні плани. Відзначається, що такий рекордний показник рівня підтримки був зафіксований у 1991 році, безпосередньо перед проведенням референдуму про незалежність.

Відповідно до результатів опитування, сьогодні, як і 28 років тому, громадяни підтримують ідею незалежної України. Автори дослідження на основі отриманих даних вивели наступну гіпотезу: якщо б референдум про незалежність проходив у 2019 році, то абсолютна більшість українців проголосували б «за». Підкреслюється, що такий високий рівень підтримки спостерігався лише у 1991 році, в той час як в інші роки незалежності цей показник завжди змінювався не на кращу сторону.

ednews.net

Автори опитування також підкреслили, що настрої українців, щодо майбутнього їхньої батьківщини, стали набагато оптимістичніші, з’явилася віра в те, що кращі часи України ще попереду.

Всього в опитуванні взяли участь 2040 респондентів з 103 населених пунктів України, за винятком АР Крим та непідконтрольних районів Донбасу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*