До школи без квітів, — фонд “Таблеточки” запустив акцію до 1 вересня

nv.ua

Прес-служба благодійного фонду під назвою «Таблеточки» інформує про те, що фонд запустив «Благодійність замість квітів» — акцію, присвячену до свята 1 вересня. Акція передбачає, що на День знань вихователям або вчителям батьки подарували лише один букет квітів від класу або групи, а інші грошові кошти передати дітям, які хворі на онкологічні захворювання.

Відзначається, що з букетом викладачі отримають від фонду «Таблеточки» сертифікат-подяку.

Згідно з інформацією, благодійники звернулися до викладачів з метою підтримки даної акції, а також поширення про неї інформації у класах та соціальних мережах.

nv.ua

Повідомляється, що Фонд опублікував інструкцію, дотримуючись якої можна стати учасником благодійної акції. Згідно з інструкцією, батьки та діти можуть на сайті благодійного фонду зробити внесок на користь онкохворих дітей, а після цього видрукований сертифікат, який свідчить про здійснення внеску, вручити спільно з букетом.

Фонд також вказує, що викладачі можуть розповісти про підтримку благодійної акції у соціальних мережах та розмістити плакати від фонду у кабінетах або шкільних стендах.

УкраїнаРеалії – найактуальніші новини України
Дякуємоза Ваш інтерес до «УкраїнаРеалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*