Більша частина українців сподіваються на світле майбутнє держави

picdeer.com

З 8 по 20 серпня Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та Київський міжнародний інститут соціології провели опитування, націлене на з’ясування громадської думки щодо низки питань: перспективи розвитку держави, ставлення до влади, зовнішня політика та союзи.

Згідно з результатами опитування, більш ніж половина українців (56%) з надією дивляться в майбутнє. Автори дослідження відзначають, що починаючи з 2004 року, коли дане опитування вперше почали проводити, це найвищий показник. Також у звіті про проведення опитування зазначено, що 31% українців оцінюють ситуацію в країні як досить позитивну. Для порівняння: з 2015 по 2018 рік цей показник варіювався від 4% до 10%.

picdeer.com

Результати опитування вказують на те, що зростає рівень довіри українців до новообраної влади. Так, 49% громадян готові довірити президенту Володимиру Зеленському оновлення судової системи.

Єдиним спірним питанням залишається вступ в НАТО. Думки українців з цього питання розділилися: в Західному і Центральному регіонах населення підтримує цю ідею, а в Південному та Східному більш популярна ідея позаблокового статусу України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*