Мінінформ витратив на рекламу політичних ініціатив Порошенка десятки мільйонів гривень

uatv.ua

Журналісти інформаційного агентства «Страна» провели власне розслідування і з’ясували, скільки Міністерство інформполітики України витратило на рекламу політичних ініціатив екс-президента України Петра Порошенка. Відзначається, що в цілому розміщення реклами в підтримку риторики Порошенка обійшлося Мінінформу в 44 млн гривень.

У журналістському розслідуванні вказано, що у 2018 році Мінінформ закупив телевізійну рекламу ініціатив Порошенка у рекламного агентства «Сигма УА», при цьому сама процедура закупівлі реклами не обійшлася без махінацій. Вдалося з’ясувати, що компанії, які взяли участь в тендері на показ реклами, перебували в змові.

uatv.ua

Відзначається, що журналістам «Страни» вдалося встановити список з 19 каналів, яким були направлені гроші на показ реклами, яка просуває медичну реформу, перехід української православної церкви під юрисдикцію Константинополя та інші ініціативи Порошенка. Найбільша сума була переказана каналу «1 + 1» (7,8 млн грн), а також каналу «Україна» (5,9 млн грн). В даний список не потрапили «Інтер», 112 та NewsOne.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*