У новообраній Верховній Раді має бути запроваджена система «Рада-4»

igate.com.ua

Парламентарій від «Слуги народу» Дмитро Разумков розповів, що сумнівається в тому, що протягом найближчого часу з’являться технічні перешкоди для неособистого голосування або «кнопкодавства»

Разумков повідомив, що зараз існує низка проблем, які пов’язані з гарантійним терміном використання системи. Також він сумнівається в тому, що існуюча система здатна відповідати на ті виклики, які можуть виникнути перед парламентом 9-го скликання.

Депутат звернув увагу на те, що згідно з регламентом Ради, в даний час не передбачається застосування сенсорної кнопки. Також він додав, що її впровадження може стати причиною проблем при розгляді тих чи інших питань. Разумков додав, що поряд з цим у «Слуги народу» є варіанти вирішення проблеми «кнопкодавства» в цілому.

igate.com.ua

Водночас, представник Зеленського в парламенті та член президентської партії Руслан Стефанчук повідомив, що технічний ресурс системи «Рада-3» перестав ефективно функціонувати близько 11-ти років тому. У зв’язку з цим, в ВРУ в першу чергу потрібно вирішити питання про впровадження нової системи «Рада-4».

Також політик нагадав, що в «Слузі народу» запропонували ввести кримінальну відповідальність за «кнопкодавство».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*