Глава МВС України запропонував продати в Росії вилучений в героїн і кокаїн

realist.online

Арсен Аваков, який очолює Міністерство внутрішніх справ України, пожартував про те, що можна було б позбутися наркотичних препаратів, які конфіскували правоохоронці. Також він звернувся до глави Мінфіну Оксани Маркарової та запропонував їй продати наркотики Російської Федерації.

Варто відзначити, що дану пропозицію Аваков озвучив в ході колегії міністрів, після того, як керівник Національної поліції України Сергій Князєв висловив похвалу роботі співробітників департаменту, який займається протидією наркозлочинам.

Сергій Князєв повідомив, що з січня поточного року правоохоронці конфіскували понад 5-ти тонн наркотичних речовин, з них близько тони припадає на героїн та близько 657-ти кілограм на кокаїн.

realist.online

Після того, як Князєв озвучив дані цифри, в доповідь втрутився голова МВС та попросив Маркарову купити ці наркотики, пославшись на те, що відомство дуже потребує грошей. Він попросив прийняти необхідний закон, та висловив готовність віддати наркотичні речовини оптом. Дані наркотики міністр запропонував продати Російській Федерації.

Голова Мінфіну оцінила жарт Авакова та повідомила, що не може цього зробити без необхідних змін в законах. Після цього, голова МВС вибачився перед Князєвим, та той продовжив свою доповідь.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*