Нацполіція України відмовилася порушувати кримінальну справу ініційовану адвокатом Порошенка

politexpert.net

Повідомляється, що Національна поліція прийняла рішення про відмову порушення справи проти юриста та заступника голови Адміністрації президента у період 2011-2014 років Андрія Портнова, який був ініціатором кількох справ проти екс-президента Петра Порошенка.

Згідно з інформацією, Ігор Головань, який є адвокатом Порошенка, подав 8 серпня заяву до Держбюро розслідувань, виступивши зі звинуваченнями у бік Портнова стосовно розголошення інформації судового розслідування. Однак через те, що відомство займається лише представниками влади, заяву було направлено у Нацполіцію.

politexpert.net

У Міністерстві внутрішніх справ відмовили Ігорю Голованю, ґрунтуючись на тому, що подана ним скарга не виступає повідомленням про злочин, тому що не містить достатніх даних про вчинення кримінального правопорушення. Разом з тим, у Нацполіції співробітники здивувалися тому факту, що заява Голованя не містить навіть номера кримінальної справи, інформацію про яку нібито розголосив Андрій Портнов. На цій підставі співробітники поліції відмовилися порушувати справу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*