МЗС України: подальше застосування санкцій проти Росії не принесе бажаного результату

rubryka.com

Заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль заявила, що санкційний тиск на Росію має обмежений ефект: замість того, аби покласти край військовим діям на південному сході України й тим самим остаточно врегулювати дане питання, застосування санкцій дозволило лише зупинити «гарячу фазу». За словами Зеркаль, для населення України, що проживає в зоні бойових дій, це означає дійсно багато, проте для країни в цілому санкції не принесли бажаного результату.

Зеркаль переконана, що Україні навряд чи вдасться тримати Росію в ізоляції шляхом пролонгації обмежувальних заходів. Більш того, навіть подальший санкційний тиск не принесе Україні бажаного результату, оскільки дія санкцій дозволяє лише вивести конфлікт з «гарячої фази».

rubryka.com

Проте, Зеркаль відмовляється визнавати неефективність застосовуваних санкцій. За словами заступника міністра, саме санкційний тиск на РФ протягом останніх п’яти років дозволив уникнути кровопролитних зіткнень й численних жертв, в першу чергу серед мирного населення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*