Голова Закарпатської ОДА попередив Супрун про те, що життя 18 хворих людей лежить на її відповідальності

фото: investigator.org.ua

За інформацією, наданою прес-службою Закарпатської ОДА, відомо, що в області не вистачає медичних препаратів для пацієнтів, які хворіють на ниркову недостатність. На даний момент, людей з термінальною стадією хвороби 18. Вони не в змозі прожити без необхідних ліків, які закуповує Міністерство охорони здоров’я.

Голова Закарпатської ОДА зазначив, що на сьогоднішній день, МОЗ надало області препарати лише за 2016 рік. Препаратів, які були куплені за рахунок місцевого бюджету, вистачить лише до початку серпня. Для того, щоб забезпечити область необхідними препаратами до кінця поточного року, а також на перший квартал наступного року, потрібно більше 3,7 мільйонів гривень.

Москаль підкреслив, що вони неодноразово просили Міністерство охорони здоров’я надати необхідні ліки. Останнє таке прохання було наприкінці травня, але з того часу інформація про закуп необхідних препаратів не підтверджувалась.

Москаль звернув увагу на те, що, якщо в області не буде необхідних препаратів, то 18 хворих людей дуже швидко помруть. Він підкреслив й той факт, що через безвідповідальність і непрофесійність керівників МОЗ, Закарпаття вкотре опинилося на межі гуманітарної катастрофи. Постійні звернення до Міністерства не дали ніякого результату, саме тому Москаль публічно повідомляє Уляні Супрун, що життя 18 тяжкохворих людей у Закарпатті лежить на її совісті.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*