Кабінет Горбатюка перевірили на наявність несанкціонованих прослуховувальних пристроїв

ykrnews.in.ua

Співробітники управління спецрозслідування Генеральної прокуратури України (ГПУ) провели обшук в службовому кабінеті начальника даного структурного підрозділу ГПУ Сергія Горбатюка на предмет знаходження в ньому несанкціонованих прослуховувальних пристроїв. Відзначається, що інформація про можливе прослуховування надійшла від самого Горбатюка.

ykrnews.in.ua

За словами Горбатюка, підозри з приводу незаконного прослуховування його кабінету виникли після того, як заступник генпрокурора Юрій Столярчук звернувся до нього з інформацією, озвученою на нараді, що проходила в кабінеті Горбатюка, на якій сам Столярчук був відсутнім. Горбатюк розповів, що в ході цієї наради було обговорено питання підготовки підозри суддям, яку надалі повинен підписати заступник генпрокурора. Горбатюк припустив, що заступник генпрокурора міг неправильно інтерпретувати фразу «відвезіть підозру Столярчук», що й підштовхнуло його висловити своє обурення.

Саме цей випадок й слугував підставою для підозр у незаконному прослуховуванні кабінету Горбатюка, однак перевірка не підтвердила його побоювання.

Україна Реалії — найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*