Нацрада України: телеканал NewsOne звинувачується в розпалюванні національної ворожнечі

imag.one

Представник Національної ради з питань теле- і радіомовлення Сергій Костинський повідомив, що за підсумками перевірки роботи телеканалу NewsOne, зокрема контенту, що транслюється в ефірі, був підготовлений проект рішення, який передбачає звернення до суду з вимогою анулювати ліцензію даного каналу. Відзначається, що приводом для цього стали виявлені при перевірці ознаки розпалювання національної ворожнечі.

Костинський повідомив, що позапланова перевірка телеканалу NewsOne передбачала моніторинг ефіру, в тому числі й на момент проведення виборів.

На заяву Нацради про можливе анулювання ліцензії вже встигли відреагувати представники телеканалу NewsOne. Зокрема, вони заявили, що наміри Нацради звернутися до суду є ні чим іншим як черговим проявом придушення свободи слова. У заяві телеканалу зазначено, що «розпалюванням ворожнечі» Нацрада називає думки, висловлювані гостями та ведучими каналу.

imag.one

Крім того, Нацраду звинуватили в нехтуванні правовими процедурами. Зокрема, представники каналу підкреслили, що результати проведеної перевірки повинні обговорюватися на засіданні Нацради 5 вересня, при цьому звинувачення на адресу NewsOne звучать вже сьогодні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*