У Франції активісти влаштували акції протесту проти саміту G7

bykvu.com

Повідомляється, що у Французькій Республіці 24 серпня розпочався саміт міжнародного клубу під назвою «Велика сімка», разом з тим у країні були організовані мітинги проти саміту.

Згідно з інформацією, вночі акція протесту проходила у місті Біарріц, розташованому на південному заході держави. А нова хвиля протестів проти G7 почалася сьогодні у місті Андай, розташованому на південному заході Франції, та завершиться в Іруні — місті на півночі Королівства Іспанії, у Країні Басків.

Відзначається, що мітинги почалися о 11:00 за місцевим часом, а їх тривалість займе весь день.

Відповідно до даних, велика кількість співробітників правоохоронних органів перебувають у місці зборів активістів. Таким чином, Франція виділила 13 тисяч поліціянтів, Країна Басків – 4 тис. місцевої поліції, а також від поліції Іспанії кілька тисяч осіб.

Примітним є те, що активісти пов’язали на руки маленькі пов’язки зеленого кольору, що дозволяє їх легко ідентифікувати. Місцеві магазини у свою чергу з метою збереження власного майна, захистили вітрини дерев’яними кришками.

bykvu.com

Повідомляється, що акція проходить спокійно та мирно, а протестувальники співають пісні.

Нагадаємо, що 24 серпня у місті Біарріц на південному заході Французької Республіки відкриється саміт G7 о 19:30 за місцевим часом. Згідно з офіційною інформацією, він завершиться 26 серпня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*