Прем’єр-міністр Польщі: з Москви і Пекіна виходить загроза для вільного світу

www.parstoday.com

Німецька міжнародна громадська телерадіокомпанія «Deutsche Welle» інформує про те, що голова уряду Республіки Польща Матеуш Моравецький заявив про загрозу для всього світу, яка походить з Пекіна та Москви. Саме ця загроза є приводом для розгляду можливості Організації Північноатлантичного договору розмістити ядерні ракети Сполучених Штатів Америки на території Європейського простору.

Згідно з інформацією, приводом для цієї заяви прем’єр-міністра Польщі стало припинення дії «Договору про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності» (ДРСМД), підписаного між Радянським союзом та Америкою у 1987 році.

За словами Матеуша Моравецького, питання стосовно розміщення ядерних ракет середньої дальності на території Європи необхідно обговорити та вирішити у контексті Північноатлантичного альянсу.

www.parstoday.com

Польський політичний діяч вважає, що Росія не дотримувалася умов виконання ДРСМД, пункти якого припускали заборону розміщення ракет середньої дальності в Європі. Але Моравецький впевнений у крайній необхідності розробити новий договір подібного роду, який повинен буде підписати ще й Китай.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*