У партії “Слуга народу” розглядають “Голос” для створення коаліції

prportal.com.ua

Нардеп від політичної сили «Слуга народу» ІгорКривошеєв в одному зі своїх інтерв’ю висловив свою думку з приводу того, що у новому складі Верховної Ради України можлива коаліція з політсилою Святослава Вакарчука «Голос» через схожість моральних компасів у партій.

У ході інтерв’ю Кривошеєва було поставлено питання стосовно того, з ким партія Зеленського змогла б сформувати конституційну більшість у ВерховнійРаді. Нардеп відповів, що коаліція може бути створена з «Голосом» через схожі моменти морального компаса з компасом «Слуги народу».

prportal.com.ua

За словами Кривошеєва, конституційна більшість також можна отримати шляхом об’єднання з парламентаріями, які висувалися самостійно без партії. Адже вони стверджують, що підтримують Володимира Зеленського. Однак буде проаналізована відповідність їх слів, заявлених у ході виборчої кампанії, зі справами у парламенті.

Примітно, що після проведення виборів до Парламенту 21 липня, засновник політсили «Слуга народу» ВолодимирЗеленськийзапропонував Святославу Вакарчуку, який є лідером партії «Голос», обговорити питання про створення конституційної більшості, на що Вакарчук відповів, що готовий до переговорів.

УкраїнаРеалії — найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «УкраїнаРеалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*