Чугуївський активіст отримав погрози у вигляді надгробного хреста і сокири у дверях

facebook.com / Роман Лихачов

На Facebook-сторінці чугуївського активіста Романа Лихачова з’явилося повідомлення, в якому він зазначив, що сьогодні вранці у дверях власної квартири виявив сокиру. За словами Лихачова, на двері також висів надгробний хрест з похоронною стрічкою, напис на якій був прямою загрозою життю активіста. Аналогічне «послання» він виявив й на стіні свого офісу.

На думку Лихачова, за цим стоїть місцевий олігархат, який давно вже не дає спокійно жити місту. Дії зловмисників активіст пояснив тим, що у такий спосіб вони хочуть залякати його або, найжахливіший варіант, повторити те, що вони раніше зробили з іншим чугуївським активістом Миколою Бичком, знайденим рік тому повішеним у лісі. Тоді, поліція закрила справу, констатувавши, що Бичков покінчив життя самогубством. Проте, Лихачов переконаний, що за цим стоять місцеві олігархи.

facebook.com / Роман Лихачов

Лихачов зазначив, що погрози на його адресу пов’язані з розслідуванням злочинних схем місцевих олігархів, які дозволяють їм ухилятися від сплати податків. Більш того, ці схеми прикриває міська влада в особі депутата Чугуївської міськради Руслана Овчаренка.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*