Церковна війна України розгорається з новою силою

pravoslavie.fm

Архієпископ Євстратій Зоря у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис про те, що почесний патріарх Філарет звернувся до суду проти нього за висловлювання, які не містять правдивої інформації.

У судовій заяві Патріарх просить захистити його честь та гідність, а також визнати неправдивою інформацію, яку Зоря опублікував у соціальній мережі. Зазначимо, що архієпископ написав, що хвороба зробила Філарета союзником Москви, та тепер він бореться з Томосом.

Також архієпископ звернув увагу на те, що написав цей коментар після того, як Філарет дав інтерв’ю кореспонденту російського телевізійного каналу «Росія 24». У цьому інтерв’ю він повідомив, що має низку претензій до церковного документу, а також він не згоден з назвою автокефальної церкви.

pravoslavie.fm

Зоря підкреслив, що Філарет був обізнаний про те, що дає інтерв’ю каналу країни-агресора, проте не думав, що воно може спричинити такі наслідки. Він також вважає, що, якщо Філарет дає інтерв’ю російському пропагандистському каналу, то він шкодить своїй позиції.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*