В Україні посилюють контроль за безпекою пасажирських перевезень

фото: vcrti.com.ua

У Міністерстві інфраструктури України повідомили про те, що українська влада більш ретельно починає контролювати здійснення автобусних пасажирських перевезень. Так, наприклад, застарілі автобуси, які не в змозі здійснювати пасажирські транспортування, будуть конфісковуватись.

В ході зустрічі з представниками компаній, які здійснюють транспортування людей, Володимир Омелян звернув увагу на той факт, що практично всі перевезення пасажирів проходять у неприйнятних, і навіть небезпечних умовах.

Він також додав, що на даний момент, середній вік маршруток становить близько десяти років, в той час, як вік автобусів досягає двадцяти років. Більше того, велика частина маршрутних таксі переобладнана з вантажних автомобілів, і найчастіше є непридатною для транспортування людей ні з точки зору безпеки, ні з точки зору комфортабельності.

Міністр звернувся до всіх перевізників із закликом працювати над оновленнями вже зараз, так як, починаючи з наступного року всі маршрутки, які були перероблені з вантажних автомобілів, будуть конфісковані і відправлені на штрафстоянки, а згодом – на металобрухт.

В добавок, Омелян підкреслив, що державна влада також посилить контроль за легальністю транспортувань.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*