Радник президента США прибув до Києва з відкритою і таємною місією

inshaua.com

У Twitter посольства США в Україні з’явилося повідомлення, в якому зазначено, що у столицю України з офіційним візитом прибув радник президента США з питань нацбезпеки Джон Болтон. Відзначається, що дипломат планує зустрітися з українськими чиновниками й обговорити актуальні питання, що зачіпають інтереси обох держав.

У повідомленні посольства зазначається, що візит Болтона до Києва підкреслює те, що США, як і раніше, підтримують Україну в її зусиллях, спрямованих на євроатлантичну інтеграцію. Зокрема, перед візитом американський дипломат заявив, що з нетерпінням чекає зустрічі з українськими чиновниками, а також, що повністю підтримує політичний курс президента України Володимира Зеленського.

На думку політолога Володимира Фесенка, Болтон приїхав до Києва з куди більш важливою метою, ніж просто поспілкуватися з українськими партнерами. Експерт підкреслив, що візит американського дипломата підтверджує активізацію переговорного процесу з приводу ситуації на південному сході України на міжнародному рівні.

inshaua.com

Більш того, це доводить той факт, що Сполучені Штати беруть участь в даному переговорному процесі. За словами Фесенка, візит Болтона також може бути пов’язаний з підготовкою до поїздки Зеленського в США, де пройде ряд офіційних зустрічей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*