Українські політв’язні повернуться на батьківщину

ugorod.kiev.ua

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз повідомив, що громадяни України, які утримуються на території РФ, можуть повернутися до своїх родин уже на цьому тижні. За словами депутата, обмін військовополоненими між Києвом та Москвою відбудеться або 30, або 31 серпня.

Чийгоз зазначив, що коли мова заходить про процедуру обміну військовополоненими ніколи не можна бути впевненим, що все пройде чітко за планом. Однак ситуація пом’якшується тим, що дане питання активно обговорюється з обох сторін, тобто його рішення вже не за горами. Депутат підкреслив, що з російської сторони дане питання поставлено «на рейки», а значить варто очікувати позитивних зрушень вже найближчим часом.

ugorod.kiev.ua

Крім цього, Чийгоз підтвердив інформацію про переведення українського політв’язня Олега Сенцова в Москву, в рамках підготовки до процедури обміну.

З російської сторони відмовилися надавати будь-які подробиці з приводу можливості обміну політв’язнями. Зокрема, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що в Кремлі поки не готові зробити офіційну заяву з цього питання, однак підтвердив, що певні контакти вже встановлені.

Україна Реалії — найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*