Саакашвілі: туристичний сезон 2019 року в Одесі — це катастрофічний провал

resonance.ua

Михайло Саакашвілі, який займав пост голови Одеської обласної державної адміністрації у період з 2015 по 2016 рік, записав відеоблог, в якому прийшов до висновку, що туристичний сезон 2019 року у місті Одеса виявився провальним.

Згідно з інформацією, у своєму блозі Саакашвілі спілкувався з власниками та працівниками закладів, які знаходяться у курортній зоні відпочинку.

За словами екс-губернатора, протягом усієї Траси Здоров’я та до 16-ї станції Великого Фонтану з’явилася велика кількість позбавлених смаку багатоповерхових будівель, при цьому простору стало ще менше. Зелена зона практично перестала бути «зеленою», а пляжі перейшли більшою мірою з міського володіння у приватне.

Михайло Саакашвілі зазначив, що на даний момент сильно привертають увагу порожні столики у кафе, розташованих біля берега. Колишній губернатор Одеської області повідомив, що ще кілька років тому у цих закладах було безліч відвідувачів.

Саакашвілі вважає немислимим, що у серпні у місті мало туристів.

resonance.ua

Відповідно до слів політика, у ситуації, що склалася, винна міська влада, оскільки сама Одеса має величезний туристичний потенціал. Також екс-голова Одеської ОДА назвав злочином те, що на сьогодні роблять з містом.

Попри це Саакашвілі заявив, що можна збільшити у десятки разів потоки туристів за декілька років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*