В Україні зафіксували зростання випадків торгівлі людьми

фото: viconsortium.com

У Департаменті боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми (ДБЗПТЛ) заявили про те, що за період з січня по червень 2018 року було зафіксовано 186 випадків торгівлі людьми, а це на 42 випадки більше, ніж в минулому році за той же період. Паралельно з ростом злочинів даного характеру, збільшилася і кількість викриттів злочинних угруповань, що займаються торгівлею людьми.
Начальник ДБЗПТЛ Артем Крищенко повідомив про те, що за півроку поліції вдалося затримати 14 організованих злочинних груп, а також співробітники правоохоронних встановили особи 63 чоловік, які займаються торгівлею людьми.
Крім того, Крищенко розповів про факти торгівлі дітьми, яких за перші шість місяців було зафіксовано 5. Одним з таких випадків, стала спроба здати в оренду 4-річну дитину. Мешканка Хмельницької області спробувала здати сина в довгострокову оренду, де він би займався жебрацтвом.
Статистика вказує на те, що жертвами торгівлі найчастіше ставали жінки (91 випадок), серед чоловіків зафіксовано 49 випадків, серед неповнолітніх – 9 випадків, а серед малолітніх -7.
Крищенко також відзначив зростання злочинів, пов’язаних з сутенерством. У порівнянні з минулим роком, кількість таких злочинів зросла на 75%, і за останніми даними за перші шість місяців 2018 року встановлено 365 випадків сексуальної експлуатації.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*