Зеленський відмовився від зустрічі з українською діаспорою в Польщі

ghall.com.ua

Представники Офісу президента України повідомили, що у зв’язку з щільним графіком голови держави Володимира Зеленського під час його візиту до Польщі, він не зможе зустрітися з українською громадою у Варшаві. У повідомленні зазначено, що в цей день Зеленський відвідає пам’ятні заходи, пов’язані з 80-ю річницею початку Другої світової війни.

Зеленський вибачився перед представниками української діаспори в Польщі за неможливість провести з ними зустріч й підкреслив, що не дивлячись ні на що високо цінує їх внесок в розвиток України. Зокрема, голова держави висловив подяку всім представникам української діаспори, які надали допомогу в захисті територіальної цілісності України, приєднавшись до роботи волонтерів та надаючи підтримку людям, які постраждали в результаті військових дій на Південному Сході країни.

ghall.com.ua

Президент також згадав недавно підписаний указ про спрощення процедури отримання українського громадянства, а також про наміри внести зміни в законодавство України, які дозволять наділити іноземних українців великим спектром культурних та соціально-політичних прав. Крім того, Зеленський зазначив, що підтримує ідею щодо заснування посади радника з питань українців, які проживають за кордоном.

Україна Реалії — найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*