Експерт: Україні вигідніше закрити свої шахти та купувати вугілля у США

nizhyn.in.ua

Експерт у сфері економіки Сергій Фурса вважає, що для України є більш вигідним закупівля вугілля у Сполучених Штатах Америки або Колумбії, а також платити українським шахтарям заробітну плату, ніж оплачувати функціонування держшахт та змушувати за ту ж зарплату шахтарів добувати вугілля.

На думку експерта, робота держшахт та вартість вугілля є основною причиною завищених цін на електрику.

Фурса заявив, що одночасно зі скаргами народу на високу вартість електроенергії повинні слідувати вимоги про закриття шахт.

Також відомим фактом є високий рівень небезпеки роботи шахтарів, що також виступає на користь закриття шахт, тому що працівники шахт живуть на 20-30 років менше.

nizhyn.in.ua

Експерт зазначив, що династії шахтарів за своє життя бачать лише шахти. Однак якщо шахтарів, як вже працюють, все влаштовує, у такому випадку необхідно подбати про майбутнє їхніх дітей, здатних уникнути подібної долі. Адже в Україні на даний момент нестача робочої сили, тому народ не залишиться без роботи. Завданням, покладеним на державу, є відмова від фінансування корупції та спрямування коштів на надання можливості шахтарям навчитися іншої роботи, а також допомога в її пошуку.

Сергій Фурса додав, що ніхто не відчує різниці у разі закриття шахт та продовженні виплат зарплат шахтарям.

УкраїнаРеалії — найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «УкраїнаРеалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*