Польща і США візьмуть участь у реформах газової сфери України

www.06237.com.ua

Повідомляється, що 31 серпня Америка, Україна та Польща у Варшаві підписали угоду стосовно тристороннього співробітництва у газовому секторі.

Згідно з інформацією, Польща та США братимуть участь у роботі з Кабінетом Міністрів України у питанні впровадження реформ у секторі природного газу. Також держави вітають зобов’язання нашої країни про підвищення рівня гармонізації з внутрішнім ринком природного газу в Євросоюзі. Це у свою чергу повинно сприяти створенню ринку ліквідного регіонального газу на території держав Центральної та СхідноїЄвропи.

Також наголошується, що для підвищення безпеки постачання газу для європейських держав сторони продовжать співпрацювати у питанні забезпечення прозорого доступу до підземних сховищ нашої держави.

www.06237.com.ua

Держави, які підписали угоду, будуть рухатися у напрямку мобілізації можливостей приватного та державного сектору для того, щоб досягти регіональних цілей розширення джерел та напрямків постачання, зокрема за допомогою впроваджень необхідних інструментів фінансового характеру.

Відповідно до даних, будь-яка зі сторін має право покинути співпрацю, відправивши про це повідомлення у письмовій формі іншим сторонам.

УкраїнаРеалії — найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «УкраїнаРеалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*