Українці зможуть подавати свої законопроекти у Верховну Раду

my.ua

Заступник голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук повідомила, що фракція має намір дозволити громадянам України подавати законопроекти, а також ввести заборону у Верховній Раді на «депутатський спам».

За словами заступника голови, «Слуга народу» доб’ється заборони депутатського «спаму». І таким чином парламентарі не зможуть вигадувати проектизаконів про мати лише з метою обговорення цього у засобах масової інформації та соціальних мережах.

Кравчук зазначила, що для подачі проекту закону буде необхідно, щоб кількість нардепів, які його підписали, прирівнювалася чисельності найменшої фракції.

my.ua

Заступник голови фракції повідомила, що з’явиться новий суб’єкт законодавчої ініціативи замість т.зв. «депутатів-спамерів» — Народ України. ДануважливузмінувОсновномузаконіУкраїниплануєприйняти «Слуга народу». Адже на сьогодні подавати законопроекти можуть лише парламентарії, уряд та голова держави. А фракція має намір надати цю можливість громадянам України.

Парламентарій від “Слуги народу” Олександр Дубинський також у своєму Телеграм-каналі заявив, що вважає некоректною ініціативу стосовно встановлення так званого «законодавчого цензу», що передбачає здійснення подачі законопроекту, який підписали мінімум 20 народних депутатів. Таким чином, за словами нардепа, законодавча ініціатива буде узурпована групами впливу у ВерховнійРаді.

УкраїнаРеалії — найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «УкраїнаРеалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*