Українець Василь Ломаченко здобув свою 14-ту перемогу на професійному рингу

24tv.ua

Вночі 1-го вересня в столиці Великобританії між українцем Василем Ломаченком та британцем Люком Кемпбеллом відбувся боксерський поєдинок. Спортсмени билися за чемпіонський пояс в категорії легкої ваги. Поєдинок пройшов в 12 раундів, за підсумками яких, перемога була присвоєна нашому співвітчизнику.

Варто відзначити, що для Ломаченка дана перемога стала 14-ю на професійному рингу.

Опонент Ломаченко Люк Кемпбелл в першому раунді бою відчував себе впевнено, кілька його ударів в голову українця були точними. У другому раунді Ломаченко відповів противнику та завдав йому аналогічні удари.

У ході третього раунду Ломаченко завдав ще один удар в голову британця, проте Кемпбелл не дав йому розвинути атаку. У наступних раундах українець все більше демонстрував свою перевагу над британським спортсменом. В деяких раундах суперник українця міг відповідати йому на удари.

24tv.ua

Вже в 11-му раунді Ломаченко завдав кілька ударів по корпусу й голові свого суперника, від яких той впав на коліно, в результаті чого суддею був зарахований нокдаун. Пізніше, українець намагався закінчити бій достроково, але Кемпбелл вистояв. В останньому раунді ситуація залишилася без змін.

Наприкінці бою перемогу присвоїли українському боксеру Василю Ломаченку. Даний пояс став третім для українця в категорії легкої ваги.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*