Зеленський: осінь почнеться з посадок корупціонерів вищої якості

actual.today

Голова України Володимир Зеленський в ході свого виступу на програмі «сто днів президента», яку транслював телевізійний канал «1+1» повідомив, що вже цієї осені можуть початися судові розгляди по справах про корупцію. Також він додав, що цілком можливий й «аукціон кримінальних проваджень».

Так, президент зазначив, що з 5-го числа поточного місяця в державі починає роботу Антикорупційний суд. У даній структурі вже пройшов конкурс й, на думку Зеленського, там працюватимуть справедливі судді. Також він сказав, що коли почне роботу Антикорупційний суд та новий генеральний прокурор, в Україні почнуть кримінальні провадження проти корупціонерів.

На запитання кореспондентів про те, чи буде «аукціон кримінальних проваджень», як це відображено у фільмі «Слуга народу», Зеленський відповів, що це залежить від того, скільки грошей не дорахується держава.

actual.today

Варто відзначити, що у квітні слоганом передвиборної кампанії Зеленського було «Весна прийде – садити будемо». Представник Володимира Зеленського, який тоді був кандидатом на посаду голови держави, Олександр Данилюк заявив, що Зеленський не буде втручатися та перешкоджати роботі антикорупційних структур. Якщо ж він заважатиме притягненню до відповідальності корупціонерів, то нічим не відрізнятиметься від колишнього політичного керівництва.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*