Меркель повернеться до наукової роботи, коли покине пост канцлера

tech2.org

Голова німецького уряду Ангела Меркель виступила із заявою про те, що має намір знову займатися науковою діяльністю, після того, як закінчиться термін її повноважень на посаді канцлера.

Відповідну заяву канцлер зробила в ході церемонії, на якій їй присвоїли науковий ступінь.

Так, німецький політик підкреслила, що всі ті освітні установи, які надали їй ступінь доктора наук, знову зіткнуться з її іменем після того, як вона перестане очолювати уряд Німеччини.

Ангела Меркель, яка навчалася на фізика, дала обіцянку, що цього разу вона залишиться в науці на більш тривалий час, ніж на даній церемонії.

Необхідно підкреслити, що на чолі уряду Федеративної Республіки Німеччина Ангела Меркель стала у 2005 році. Після того, як її переобрали, вона виступила із заявою, що після того, як термін її повноважень на посаді канцлера підійде до кінця, вона більше не висуватиме свою кандидатуру на даний пост.

tech2.org

Зазначимо, що термін повноважень Меркель на посаді глави уряду закінчується у 2021 році.

Нещодавно німецький політик ще раз звернула увагу на те, що не має наміру залишатися на посаді канцлера ще на один термін. Вона запевнила, що встигне виконати свою роботу до того часу, як закінчиться термін її нинішніх повноважень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*