У Києві вперше проходить виставка людських тіл

Madametussauds.com

У Києві відбулося відкриття виставки людських тіл «Body World». Кожен з експонатів є справжнім тілом та органами тих людей, які самі ще за життя заповідали їх даному проекту.

Відзначимо, що вперше подібна виставка проходила в 1995 році в японському місті Токіо. На даній виставці в якості експонатів представлені тіла або їх частини, тканини, внутрішні органи людей. Експонати вдалося зберегти в відмінному стані за допомогою унікального способу бальзамування.

Даний метод отримав назву «пластинація» та був винайдений в 1977 році дослідником з Німеччини Гюнтером фон Гагенсом. Анатом є автором ідеї, відповідно до якої, воду та жир, які залишаються в людському тілі замінюють на пластик. Завдяки даній процедурі тіло перестає розкладатися.

Виставка починається зі стендів, які показують процес зачаття, формування, а також розвитку ембріонів. Подальші стенди зображують подальший розвиток людського тіла, а також те, як воно змінюється при впливі харчування, спорту та шкідливих звичок.

Генеральний директор ВДНГ Євген Мушкин повідомив, що подібна виставка вже проводилася в столиці нашої країни кілька років тому, але її організацією займалися інші люди, які переслідували інші цілі.

Madametussauds.com

Варто відзначити, що пожертвувати тіло для виставки може будь-яка людина. При цьому, не має значення, якого він статі віку або національності. Водночас, Інститут пластинації висуває лише одну умову, відповідно до якої, тіло після смерті має бути збережене максимально цілим та без значних фізичних ушкоджень.

Сам дослідник Гюнтер фон Гагенс страждає від хвороби Паркінсона, але також заповідав своє тіло Інституту пластинації. При цьому, в його заповіт є умова, згідно з якою процедуру повинна провести директор Інституту, його дружина Анджеліна Уоллс.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*